Zpět

DOPRAVA OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

Pro přepravu zásilek využíváme služeb kurýrní společnosti - PPL Professional Parcel Logistic, na Slovensku pak probíhá doručení partnerskou společností DHL Express Slovakia. Objednávky přijaté do 14:00h, u kterých je všechno zboží skladem, expedujeme týž den a doručení probíhá zpravidla následující pracovní den.

Ceny dopravy a platebních služeb

    Dopravné Platba dobírkou Platba převodem Platba kartou  
 Doprava ČR PPL - Česká republika 99 Kč 30 Kč 0 Kč 0 Kč  
 Doprava Slovensko DHL - Slovensko 6 EUR 2 EUR 0 EUR 0 EUR  
 Doprava EU Jiné státy dle země a hmotnosti        

Doprava zdarma

Česká republika - PPL doprava ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč

Slovenská republika - PPL doprava ZDARMA pro objednávky nad 100 EUR

 

Sobotní doručení

Přepravní společnost PPL může doručit zásilku na jakoukoli adresu v ČR a SR také v sobotu. Jestliže na zásilku spěcháte a jste v sobotu na doručovací adrese k zastižení, napište nám do poznámky k objednávce, že chcete tuto službu u dopravy povolit. Zásilky expedované na konci týdne tak budou doručovány už v sobotu namísto pondělí. Za sobotní doručení není účtován žádný příplatek.

 

Sledování zásilky

  • Zásilky vstupující do systému jsou opatřeny čárovým kódem, který je snímán při každé operaci na cestě od odesílatele k příjemci.
  • Příslušná informace o zásilce je kdykoliv k dispozici on-line (v reálném čase)
  • Průběh přepravy Vašeho balíku můžete sami sledovat na internetu - PPL - sledování zásilky

 

 

PPL - Professional Parcel Logistic

Dopravce PPL

Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Portfolio přepravních služeb pak jako první rozšířila o balíkovou přepravu na soukromou adresu a vnitrostátní paletovou přepravu. Spolupráce s partnerskou společností DHL umožnila také rozšíření služeb o přepravu balíků do Evropy.

 

Doručení zásilek probíhá v ČR následující den po odeslání a na Slovensko je doručení do 48h. Zásilku si můžete on-line nebo prostřednictvím zákaznického servisu přesměrovat na některý PPL ParcelShop, kde si ji můžete v otevírací době vyzvednout. Adresát je informován emailovou a SMS zprávou o času doručení v rozmezí 2 hodin.

 

 

Zobrazit standardní verzi

Souhlasím se zpracováním cookies  Zásady souborů cookies.

Souhlasím