Dark Biker motoshop Hodonín

Společnost vznikla v roce 2006 s cílem nabídnout svým zákazníkům kvalitní a originální moto oblečení a moto výbavu zaměřenou především pro příznivce stylu Chopper a Cruiser, kterého v těchto krajích není až tak veký výběr, jako například sportovního moto oblečení. Díky jedinečným střihům a vzorům americké značky Xelement, která je takovým mladším bráškou světoznámého Harley Davidson, se tento záměr dokonale daří a Dark Biker za dobu svého působení získal jak v Česku, tak i v zahraničí nemálo spokojených zákazníků.

 

Dark Biker motoshop zprvu fungoval pouze jako e-shop, ale zájem motorkářů donutil koncem roku 2008 vybudovat kamennou prodejnu, kterou jsme se rozhodli otevřít v pohraničním okresním městě Hodonín a být tak nablízku i slovenským příznivcům motorek. Díky dlouhodobé spolupráci s americkou stranou jsme se v roce 2009 stali výhradním dovozcem značky Xelement pro Českou a Slovenskou republiku, a tak si utvrdili pozici na českém a slovenském trhu.

 

Mezi náš sortiment patří pouze výrobci, jejichž produkty máme odzkoušené a kterým sami věříme, a proto jsme přesvědčení, že vám nabízíme skutečnou kvalitu v oblasti moto oblečení a moto výbavy.

 

 

Motoshop Hodonín 1Motoshop Hodonín 2Motoshop Hodonín 3Motoshop Hodonín 4Motoshop Hodonín 5Motoshop Hodonín 6Moto oblečení XelementBoty na motorku Xelement

Kategorie Výrobce

Informace pro Vás

Nejprodávanější

Souhlasím se zpracováním cookies  Zásady souborů cookies.

Souhlasím