Dark Biker motoshop Hodonín

Společnost vznikla v roce 2006 s cílem nabídnout svým zákazníkům kvalitní a originální moto oblečení a moto výbavu tenkrát zaměřenou především pro příznivce stylu Chopper a Cruiser, kterého v těchto krajích není až tak veký výběr, jako například sportovního moto oblečení. Díky jedinečným střihům a vzorům americké značky Xelement, která je takovým mladším bráškou světoznámého Harley Davidson, se tento záměr dokonale daří a Dark Biker za dobu svého působení získal jak v Česku, tak i v zahraničí nemálo spokojených zákazníků.

 

Dark Biker motoshop zprvu fungoval pouze jako e-shop, ale zájem motorkářů donutil koncem roku 2008 vybudovat kamennou prodejnu, kterou jsme se rozhodli otevřít v pohraničním okresním městě Hodonín a být tak nablízku i slovenským příznivcům motorek. Díky dlouhodobé spolupráci s americkou stranou jsme se v roce 2009 stali výhradním dovozcem značky Xelement pro Českou a Slovenskou republiku, a tak si utvrdili pozici na českém a slovenském trhu.

 

Mezi náš sortiment patří pouze výrobci, jejichž produkty máme odzkoušené a kterým sami věříme, a proto jsme přesvědčení, že vám nabízíme skutečnou kvalitu v oblasti moto oblečení a moto výbavy.

 

 

Motoshop Hodonín 1Motoshop Hodonín 2Motoshop Hodonín 3Motoshop Hodonín 4Motoshop Hodonín 5Motoshop Hodonín 6Moto oblečení XelementBoty na motorku Xelement

Kategorie Výrobce

Informace pro Vás

Nejprodávanější