Rukavice CRUISON GRIPPER - bezprstové

Bezprstové moto rukavice Cruison v luxusním provedení z prémiové kozinky, která se vyznačuje svou pevností a dokonalou ohebností. Minimalistický a precizně propracovaný design snoubený s funkčností a dokonalým komfortem Vás zaujme hned na první pohled. Příjemné odvětrání rukavic zajišťuje perforace v kůži na hřbetu ruky a palce. Pro zvýšení bezpečnosti jsou rukavice vybaveny decentně zabudovanými panely z kožené streče, která chrání klouby a zároveň pruží při sevření dlaně, což umožňuje pohodlný úchop gripů Vašeho motocyklu. Dlaň rukavic je polstrovaná gelovými panely, které eliminují otlaky a tlumí vibrace přenášené do řidítek. Zapínání rukavice je provedeno manžetou se suchým zipem, kterou lze současně regulovat utažení zápěstí. Sundávání bezprstových rukavic bývá někdy náročnější a zapeklitá věc, proto jsou dva prostřední prsty vybaveny úchopy, které Vám pomohou rukavici z ruky stáhnout. Za zmínku také stojí, že rukavice maji tenoučkou polyesterovou podšívku, ktérá přináší hned dva benefity - jednak působí pohodlně na ruce a také snižuje riziko, že by rukavice při propocení barvily.

Příjemný design rukavice podtrhuje vylisované logo Cruison na stahovací manžetě, které působí jako zajímavý prvek a značí kvalitní produkt, který Vám bude dobře sloužit při Vaší vyjížďce na motocyklu. 

 

 

  • luxusní bezprstové rukavice
  • 100% prémiová kozinka s dokonalou ohebností a pevností
  • strečové panely na kloubech ruky
  • gelové polstrování dlaně a dvojité švy
  • perforace na palci a hřbetě ruky
  • zapínání a regulace na suchý zip
  • úchopy pro snadnější sundávání
  • tenoučká polyesterová podšívka
  • jedinečná kvalita a provedení


 

TABULKA VELIKOSTÍ

Tabulka moto rukavice pánské CRUISON

 

ÚDRŽBA KOŽENÉHO MOTO OBLEČENÍ

Všeobecná pravidla k užívání koženého moto oblečení

 

CRUISON - moto oblečení soustředěné na kvalitu a funkčnost

Cruison obléká motorkáře do oblečení zaměřené na kvalitu použitých materiálů a ochranu při zachování klasického vzhledu, který ocení především příznivci stylu chopper, cruiser a  scrambler. Toto moto oblečení je určeno pro náročnější uživatele, kteří nechtějí produkty z tvrdých a podřadných kůží či nekvalitního textilu lákající na nízkou cenu. Cruison je moto oblečení, které vám bude za přijatelnou cenu spolehlivě sloužit dlouhou dobu!

 

Mohlo by Vás zajímat

Kategorie Výrobce

Informace pro Vás

Nejprodávanější