DOPRAVA OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

Pro přepravu zásilek využíváme služeb kurýrní společnosti - PPL Professional Parcel Logistic, na Slovensku pak probíhá doručení partnerskou společností DHL Express Slovakia. Objednávky přijaté do 13:00h, u kterých je všechno zboží skladem, expedujeme týž den a doručení probíhá zpravidla následující pracovní den. Pro ekonomické doručení zásilek standardních rozměrů a hmotnosti do 5 Kg nabízíme Zasilkovnu, kde doručení trvá 2 - 3 pracovní dny. 

Ceny dopravy a platebních služeb

    Dopravné Dobírka Převod Karta Doprava
ZDARMA nad
 
 Doprava ČR PPL - Česko 109 Kč 49 Kč 0 Kč 0 Kč 2000 Kč  
 Doprava ČR Zásilkovna - Česko 69 Kč 49 Kč 0 Kč 0 Kč 500 Kč  
 Doprava Slovensko DHL - Slovensko 6 € 2 € 0 € 0 € 100 €  
 Doprava Slovensko Zásilkovna - Slovensko 4 € 2 € 0 € 0 € 80 €  
 Doprava EU Jiné státy dle země a hmotnosti      

PPL - Professional Parcel Logistic

Dopravce PPL

 

Doručení zásilek probíhá v ČR následující pracovní den po odeslání a na Slovensko je doručení do 48h. Zásilku si můžete on-line nebo prostřednictvím zákaznického servisu přesměrovat na výdejní místo PPL ParcelShop, kde si ji můžete v otevírací době vyzvednout. Adresát je informován emailovou a SMS zprávou o času doručení v rozmezí 2 hodin.

Sledování zásilky

  • Zásilky vstupující do systému jsou opatřeny čárovým kódem, který je snímán při každé operaci na cestě od odesílatele k příjemci.
  • Příslušná informace o zásilce je kdykoliv k dispozici on-line (v reálném čase)
  • Průběh přepravy Vašeho balíku můžete sami sledovat na internetu - PPL - sledování zásilky

ZÁSILKOVNA - výhodné doručení do výdejny

Dopravce PPL

 

Ekonomické doručení zásilek na výdejní místa s dodáním 2 - 3 pracovní dny po Česku a 2 - 4 pracovní dny na Slovensko. Přeprava je určena pro zásilky standardních rozměrů do 5 Kg. Vybrat si můžete z více než 3000 výdejních míst Zásilkovny O pohybu zásilky a doručení na výdejní místo jste informování SMS zprávou.

  

V případě, že zvolíte pro přepravu Zásilkovnu a Vaše objednávka bude větších rozměrů či hmotnosti, automaticky odešleme zboží prostřednictvím kurýrní společnosti PPL. Jestliže si nejste rozměry zásilky jistí a chcete zásilku uložit ve výdejním místě, můžete nám do poznámky k objednávce uvést PPL ParcelShop, na který chcete doručit, pokud by zásilka nesplňovala standardní parametry.

Parametry standardních zásilek

  • Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
  • Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
  • Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
  • Maximální výše dobírky: 20 000 Kč / 700 EUR
Kategorie Výrobce

Informace pro Vás

Nejprodávanější