Helmy na motorkuBundy na motorkuBoty na motorkuKalhoty na motorkuVesty na motorkuBrýle na motorkuRukavice na motorkuPříslušenství na motorkuDárky pro motorkáře
 

Moto oblečení a vybavení pro skutečné motorkáře  

Hledáš kvalitní stylové moto oblečení, moto boty a výbavu na tvoji motorku? Pak jsi na správné adrese, protože jen u nás najdeš jedinečnou nabídku značky CRUISON, pro kterou jsme také velkoobchodním distributorem. Moto oblečení CRUISON je určeno pro náročnější uživatele, kteří nechtějí produkty z tvrdých a podřadných kůží či nekvalitního textilu lákajícího na nízkou cenu. CRUISON je komfortní moto oblečení, které vypadá skvěle a bude ti za přijatelnou cenu spolehlivě sloužit dlouhou dobu!

 

Nejen v našem e-shopu, ale také v kamenné prodejně najdeš sortiment, který máme odzkoušený a kterému sami věříme. Ze širokého spektra moto výbavy jmenujme alespoň helmy na motorku SHARK či CASSIDA, moto oblečení MBW, kvalitní moto brýle BOBSTER, funkční prádlo Nanobodix, nákrčníky, ledvinové pásy a další termoizolační doplňky Restless

 

 

Exkluzivní moto oblečení a vybavení na motorku

CRUISON moto boty nejen na chopper

Moto boty Cruison

Vysoké životnosti a ochrany proti opotřebení dosahují moto boty Cruison díky technologii Goodyear Welt, při níž je sešita stélka s horní částí obuvi a následně našita na podešev, tak aby švy byly viditelné pouze na lemu podešve. Že nejde o pouhé PR kecy, svědčí praktické zkušenosti uživatelů, kdy tato konstrukce patří k nejvyužívanějším a nejoblíbenějším na světě. O to, aby se noha uživatele cítila v moto botě za všech okolností pohodlně, se stará ortopedický systém Foodbed, který usnadňuje samočinné centrování chodidla při každém kroku, rovnoměrně rozděluje tlak a udržuje chodidlo teplé. Nižší nároky na stabilizaci navozují větší pocit pohodlí. Jde o kvalitní boty na motorku, proto nechybí oleji vzdorná podrážka a pro výrobu svršku je používána vysoce kvalitní full grain, volně přeloženo "plnotučná kůže".

Kvalitní moto brýle BOBSTER

Brýle na motorku BOBSTER

Rádi bychom vám představili jeden z nejoblíbenějších artiklů našich zákazníků – jedná se o ochranné brýle na motorku na nejvyšší technologické úrovni s moderním stylem značky BOBSTER. Vhodné jsou nejen na motorku, ale pro celou škálu sportů a extrémních či adrenalinových aktivit. Brýle a goggles BOBSTER jsou navrženy tak, aby byly co nejuniverzálnější a daly se co nejlépe přizpůsobit změnám okolního prostředí. Proto v nabídce naleznete moto brýle fotochromatické se samozatmavovacími čočkami, konvertibilní s nožičkami nahraditelnými gumou, se sadou různobarevných vyměnitelných čoček, s přídavnými pěnovými vložkami pro eliminaci průvanu a prachu, a v neposlední řadě s přídavnou obroučkou pro dioptrické čočky. Máte už ty pravé brýle na motorku, nebo vyzkoušíte BOBSTER?

Moto díly a tuningové doplňky

Moto díly a tuningové doplňky

Jsme autorizovaným prodejcem moto dílů a tuningových doplňků jednoho z největších evropských velkoobchodních distributorů Parts Europe. Nabízíme kvalitní a prověřené moto díly pro motocykly Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Harley Davidson a mnoho dalších, dovážené z USA a Kanady, které jsou charakteristické svou dlouhou životností a profesionálním zpracováním. Mezi nejžádanější značky patří zejména Saddlemen, který vyrábí brašny na motorku, Vance & Hines či Cobra se svými profesionálními výfuky, Memphis Shades plexi štíty na motorku, Küryakyn a Drag Specialties s především chromovými doplňky na motorku a jiné. Většinu tohoto sortimentu se snažíme postupně umístit na náš e-shop, ale jedná se o velké množství moto dílů, proto vám jsou k dispozici online katalogy obsahující převážnou část dostupného sortimentu.

 
 
 
Kategorie Výrobce

Informace pro Vás

Nejprodávanější